Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Zverejnenie zámeru previesť hnuteľný majetok obce priamym predajom.Vytlačiť
 

Obec Sebedín-Bečov na základe uznesenia obecného zastupiteľstva č. 16/2018 zo dňa 12.03.2018 zverejňuje zámer previesť prebytočný hnuteľný majetok obce - požiarny vozík PPS 12 priamym predajom.

Požiarny vozík PPS 12 je bez ŠPZ a bez vnútorného vybavenia s primeraným opotrebením zodpovedajúcim jeho veku. Ponuky na kúpu sa predkladajú na Obecný úrad v písomnej forme, alebo v elektronickej forme so zaručeným elektronickým podpisom v uzavretej obálke s označením: ,,neotvárať – cenová ponuka PPS12“. Súčasťou ponuky musí byť navrhnutá kúpna cena zo strany záujemcu, identifikácia žiadateľa a kontakt. Ponuky prípadných záujemcov je možné predkladať na obecnom úrade Sebedín-Bečov, Sebedín 37, 974 01 Sebedín-Bečov najneskôr do 06.04.2018 do 13,30 hod. počas úradných hodín, resp. poštou, rozhodujúcim faktorom je prezenčná pečiatka obce alebo dátum podaniu na poštovú prepravu alebo dátum doručenia do elektronickej schránky obce.

Rozhodujúcim kritériom pre výber najvýhodnejšej ponuky je najvyššia cena, t.j. na prvom mieste sa umiestni ponuka, ktorá splní stanovené kritériá a predloží najvyššiu cenu.

Bližšie informácie ako aj obhliadky je možné dohodnúť u starostu obce Ing. Jána Škamlu na 0907/227714 alebo starosta@sebedinbecov.sk.

 

Vzor na cenovú ponuku je v prílohe. Foto je ilustračné.

 

Súbor na stiahnutie predaj pps12.pdf predaj pps12.pdf (229.1 kB)

 
 

dnes je: 11.12.2018

meniny má: Hilda

Počasie

Kurzový lístok

V ktorej oblasti obec najviac zaostáva?
kultúra
 
 
1

 
šport
 
0

 
mládež
 
0

 
čistota obce
 
0

 
údržba budov, zariadení, priestranstiev
 
0

 
informácie pre občanov
 
0

 
služby občanom
 
0

 
sociálna oblasť
 
0

 
pracovné príležitosti
 
0

 
povinné zverejňovanie
 
0

 
Pre hlasovanie v ankete sa musíte registrovať/prihlásiť
webygroup
ÚvodÚvodná stránka